Menu SPA

Masaż klasyczny całego ciała

CZAS: 55 minut CENA: 160 zł
Masaż, łączący w sobie elementy masażu leczniczego oraz relaksacyjnego. Zabieg może zarówno pobudzać, jak i wyciszać. Wszystko zależy od technik masażu, siły dotyku i intensywności ruchów osoby masującej.
Podczas masażu klastycznego stosuje różne techniki masowania, od głaskania poprzez ugniatanie, oklepywanie na wałkowaniu skończywszy. Efektem zabiegu jest lepsze samopoczucie, rozluźnienie mięśni i ukojenie nerwów. Zaleca się zastosowanie  kilku seriach, by uzyskać jeszcze lepsze rezultaty. 


Masaż relaksacyjny + aromaterapia

CZAS: 55 minut CENA: 180 zł
Celem masażu relaksacyjnego jest uspokojenie organizmu oraz wprowadzenie go w stan relaksu. Połączenie go z olejkiem aromaterapeutycznym uczucie odprężenie zostaje spotęgowane. Masaż opiera się głównie na technikach spokojniejszych jak głaskanie. Powolne, spokojne ruchy obniżające napięcie mięśniowe i nerwowe, prowadząc do pełnego odprężenia.


Masaż dla stóp

CZAS: 45 minut CENA: 120 zł
Masaż dla stóp obejmuje m.in. masaż podeszwy, grzbietu stopy, palców, kostek, łydek, okolic kolana. Poprzez działanie na strefy refleksologiczne stóp, masaż wspomaga odtruwanie organizmu z toksyn, poprawia sen, usuwa uczucie „ciężkich nóg”.  Masażysta za pomocą dłoni, palców i drewnianego grubego patyczka stosuje różne techniki stymulujące strefy refleksyjne na stopach i łydkach.


Masaż modelujący kijami bambusowymi i miotełkami

CZAS: 60 minut CENA: 190 zł
Masaż bambusem służy pobudzeniu tkanek głębokich. Wykonywany za pomocą specjalnych kijków bambusowych działa relaksująco oraz leczniczo.  Specjalne kije wałkują mięśnie, co prowadzi do ich natychmiastowego rozluźnienia. Jednocześnie dochodzi do pobudzenia krążenia krwi i limfy oraz złagodzenia wszelkich dolegliwości bólowych. Zabieg poprawia elastyczność skóry, w efekcie czego przyczynia się do wymodelowania sylwetki.


Masaż stemplami kokosowymi

CZAS: 60 minut CENA: 200 zł
Relaksacyjny masaż całego ciała, do którego wykorzystuje się bawełniane „stemple”. Zdrowotne stemple powstają  z różnych, rozgrzewających mieszanek: wiórek kokosowych, cytryny, lawendy lub ziół, które wybiera klient przy rezerwacji masażu. Masaż stemplami daje niezwykłe uczucie odprężenia i przyjemnego rozgrzania, rozluźnia mięśnie, pobudza krążenie, usuwa toksyny z organizmu, stymuluje organizm do regeneracji i odbudowy komórkowej oraz łagodzi ból. Ponadto skóra staje się gładka, odżywiona, nawilżona i odzyskuje zdrowy koloryt.


Zabiegi pielęgnacyjne

Zielona herbata

CZAS: 80 minut CENA: 220 zł
Relaksujący zabieg antyoksydacyjny. Rozpoczyna się peelingiem owocowym (pomarańcza, pestki moreli), następnie aplikowana jest musująca maska z zieloną herbatą, a na zakończenie krem do masażu z ekstraktem z bambusa. Zabieg intensywnie nawilża i wygładza, a musująca maska koi i odświeża zmęczoną skórę.


Drenująca moc owoców

CZAS: 60 minut CENA: 150 zł 
Zabieg, który chroni i usprawnia mikrokrążenie kończyn dolnych. Ze swoimi właściwościami chłodzącymi zwalcza uczucie ciężkich nóg, spowodowane zatrzymaniem płynów. Daje uczucie lekkości, odświeżenia i dobrego samopoczucia.


Euforia zmysłów

CZAS: 90 minut CENA: 230 zł 
Zabieg dzieli się na dwa etapy. Najpierw na całe ciało nakładane jest masło peelingujacego z szafranem, a następnie specjalne olejki chromatyczne na obszary odpowiadające poszczególnym czakrom. Zwieńczeniem jest masaż harmonizujących, przeprowadzany na aromatycznym oleju Tridosha, który łączy w sobie techniki relaksacyjne i rozluźniające napięcia.


Zabieg ujędrniający i na rozstępy

CZAS: 60 minut CENA: 240 zł
Zabieg oparty na detoksykujacym działaniu owoców leśnych, jeżyn, malin i jagód. Ma pyszny zapach, który pobudza zmysły. Pozwala pozbyć się metabolitów i toksyn, pozostawiając skórę świeżą, czystą i wyraźnie gładszą. Użyty w zabiegu koncentrat efektywnie ujędrnia skórę ciała dzięki zawartości 5% ekstraktu z manioka jadalnego oraz 4% ekstraktu Chlorella Vulgaris.